KĄCIK PODRÓŻNIKA

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

KAŻDY NOWY KLUBOWICZ DOSTAJE NA STARCIE 5000 MIL W PREZENCIE !

Biuro Podróżników Flugo lubi nagradzać swoich klientów. Dlatego mile przebyte z Flugo oraz pieniądze wydane na wakacje i wczasy są naliczane w naszym systemie i wracają do Państwa w postaci zniżek na dalsze usługi.

DALEKIE WYPRAWY:    1000 przebytych mil - 30 PLN dla klubowicza
CENTRUM PODRÓZY:        1000 wydanych zł - 30 PLN dla klubowicza

Oto zasady naszego PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO:

 1. W programie naliczane są mile powietrzne, lądowe i wodne za każdy przelot, przejazd, podróż promem lub rejs zakupiony w gotowym pakiecie z oferty Biura Podróżników Flugo, w pakiecie specjalnie przygotowanym przez Biuro Podróżników Flugo na życzenie klienta z wyjątkiem jednodniowych wycieczek w których podróż zaczyna się i kończy w tym samym punkcie podroży. W/w wymieniony pakiet winien zawierać co najmniej 2 usługi turystyczne tj. transport, noclegi lub polisę ubezpieczeniową. Ponadto mile naliczane są za każde wydane 100zł na zakup wycieczki pakietowej w Centrum Podróży.
 2. Mile mogą być naliczone tylko dla rezerwacji robionej bezpośrednio przez BIURO PODRÓŻNIKÓW FLUGO.
 3. Gwarantem prawidłowego naliczania mil jest globalny system rezerwacyjny Worldspan, przy czym dla uproszczenia mile są naliczane w linii prostej wg w/w systemu.
 4. Mile zamienić można na kupony rabatowe na dowolne pakiety usług Flugo (usługi Biura Podróżnika oraz Centrum Podróży).
 5. Raz do roku ogłaszany jest zwycięzca - Podróżnik Roku - osoba, która zgromadziła na koncie największą liczbę mil. Osoba ta otrzymuje nagrodę główną w danym roku. Informacje o nagrodzie znajdują się na stronie www.flugo.com.pl
 6. Każdy kto zgłosi się do naszego programu otrzyma kartę rabatową, która uprawnia jej posiadacza do otrzymywania specjalnych zniżek na wybrane imprezy.
 7. Zniżki nie mają zastosowania przy zakupie samych biletów lotniczych.
 8. Warunkiem członkostwa w klubie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych przez Biuro Podróżników Flugo.
 9. Zarząd B.P. Flugo zastrzega sobie prawo do zmiany warunków uczestnictwa w programie.
 10. Okres ważności mil naliczonych do końca 2008 roku ubiega 31 grudnia 2009. Okres ważnści mil naliczanych od 1 stycznia 2009 to 3 lata.
 11. Przy jednorazowym zakupie usługi Flugo do 100% zniżki może być wykorzystane na wyprawę Flugo na osobę i do 50% zniżki może być wykorzystane na wycieczkę z Centrum Podróży na osobę (przy rezerwacji 2 miejsc prawo do wykorzystania całej zniżki).