O FIRMIE

Biuro Podróżników FLUGO zostało założone w 1998 roku przez pilotów wycieczek. Pasja założycieli, ogromne doświadczenie, wiedza i znajomość realiów oraz profesjonalizm w zorganizowaniu każdej wyprawy, gwarantują Państwu satysfakcję

Od początku istnienia Firmy naszym głównym celem jest spełnianie marzeń o podróżach wszystkich naszych Klientów! Pasja, profesjonalizm, doświadczenie i wiedza gwarantują satysfakcję z oferowanych przez nas usług. Zgrany zespół, doświadczeni piloci oraz rzetelni kontrahenci gwarantują wykonanie usług na najwyższym poziomie co potwierdzają nasze liczne sukcesy. Rodzące się przed nami nowe wyzwania podejmujemy z ogromną radością, tworząc ofertę turystyczną dopasowaną do Państwa oczekiwań. Dzięki zrzeszeniu w Polskiej Izbie Turystyki, Polskiej Sieci Biur Podróży ALIANS i IATA dajemy gwarancję należytej obsługi imprez i zabezpieczenia finansowego.

Biuro Podróżników FLUGO, w nowym sezonie 2015 proponuje pełen wachlarz wyjazdów. Trzon oferty skierowany jest do podróżników, czyli do osób aktywnych i ciekawych świata, ale dysponujących ograniczonym czasem urlopowym. Będą to zatem wycieczki bogate w atrakcje, o wysokim standardzie i niedługie. Dla tych wszystkich, którzy dysponują dłuższym urlopem, jest szansa na głębsze poznanie niektórych regionów świata - dla nich stworzyliśmy łowcę przygód. Będą to wyjazdy o charakterze długotrwałych i dociekliwych wycieczek objazdowych oraz wyprawy trampingowe. Ci, którzy wolą chodzić własnymi ścieżkami też powinni być usatysfakcjonowani, gdyż mamy w ofercie szereg wyjazdów dla indywidualnego klienta. Indywidualista, to wyjazdy przy współpracy z zaufanym i sprawdzonym kontrahentem zagranicznym, ale bez pilota z Polski. Ci, którzy pewniej się czują na solidnej łodzi, mogą wybrać wilka morskiego.

Z każdym sezonem mamy dla Państwa nowe propozycje. Szczególnie polecamy wyprawę w fascynujące lasy Kostaryki, wyprawę do Afryki Wschodniej na malownicze Wyspy Oceanu Indyjskieg. Wracamy też do Afryki Środkowej, by ujrzeć skarby Ugandy, Ruandy i Burundi oraz zachęcamy do spojrzenia na Filipiny. Nie zabraknie bliskich spotkań z dzikimi zwierzętami, cudami natury i zabytkami o światowej sławie. Na wszystkich siedmiu kontynentach!

Jesteśmy gotowi spełnić Państwa życzenia
Prezes zarządu
Andreo Grzębowski