Incentive & event

W czasach trudnego rynku pracownika i wymagających klientów dbanie o właściwe relacje jeszcze nigdy nie było tak ważne jak dziś. Jedną z form pielęgnowania relacji między pracodawcą, a pracownikiem lub między firmą, a jej kontrahentami są wyjazdy incentive & event.

Jednak, aby takie wyprawy spełniły swoją rolę, nie mogą być w żaden sposób przypadkowe i źle dobrane do uczestników. W przeciwnym razie zamiast umocnić więzi i lojalność, wystawiamy je na niekontrolowaną próbę. A to w przypadku ewentualnego niepowodzenia lub złej organizacji wyjazdu wpłynie również na Wasze przyszłe relacje.

We Flugo rozumiemy to doskonale, dlatego od ponad 20 lat każdy wyjazd typu incentive & travel planujemy w najmniejszych szczegółach i z pełnym zaangażowaniem. Tylko to gwarantuje sukces, wartościowe emocje i zadowolenie uczestników. A w konsekwencji przekłada się na jeszcze lepsze postrzeganie i przywiązanie do marki. Zarówno przez pracowników, jak i klientów.

Przekonały się już o tym dziesiątki firm z całego kraju, dla których Flugo organizowało wyjazdy incentive&event. Były to między innymi wyjazdy na narty w Alpy, nurkowanie z rekinami w Afryce, wspinaczka na Kilimandżaro, czy wyścig Formuły 1.

Wyjazdami Incentive & event zajmuje się u nas specjalny dział Flugo M.I.C.EZobacz przykładowe wyjazdy Incentive & event, które zorganizowaliśmy:

Wyjazd na Mundial w Rosji

Sto lat marki w Tatrach

Winobranie w Gruzji

Firmowe Grand Prix na torze F1

Odwiedź stronę Flugomice.pl dedykowaną wyjazdom incentive & event i dowiedz się więcej.

Podróże służbowe

Powierz organizację swojej podróży służbowej Flugo, a już nigdy nie będziesz musiał martwić się samodzielnym załatwianiem uciążliwych formalności. Bez względu na to, czy planujesz wyjazd na szkolenie, delegacje, targi i konferencję, lub po prostu pojedyncze spotkanie biznesowe. Wszystko załatwimy za Ciebie.

Dzięki systemowi rezerwacyjnemu oraz specjalnym wyszukiwarkom taryf Dział Flugo Business Travel wyszuka najkorzystniejsze pod względem terminów i cen połączenia lotnicze.  Zarezerwuje też dogodne hotele na całym świecie. A ponadto wynajmie samochód i zapewni transfery lotniskowe oraz niezbędne ubezpieczenia.

Zostań dłużej i pozwiedzaj dzięki bleisure

A co powiesz na przedłużenie pobytu? By po załatwieniu wszystkich spaw służbowych oderwać się od pracy i pozwiedzać okolicę? Spędzić czas z miejscowymi i posmakować lokalnej kuchni? Brzmi świetnie, prawda? A to nic innego jak coraz bardziej popularny sposób łączenia podróży biznesowych (business) i odpoczynku (leisure). Tak zwany bleisure.

Odwiedź stronę Podróże służbowe Flugo i dowiedz się więcej.

Przeloty grupowe

Flugo jest akredytowanym członkiem IATA, dlatego wystawiamy bilety bezpośrednio w imieniu linii lotniczych. Dla firmy oraz instytucji oznacza to dużo łatwiejsze, bardziej atrakcyjne i co ważne w 100% bezpieczne organizowanie przelotów grupowych. Podstawową korzyścią jest to, że uczestnicy lotu lecą jednym samolotem. Dzięki temu wszyscy docierają na miejsce w tym samym czasie.

Ale to nie wszystko. Firmy mogą również liczyć na korzystne warunki finansowania podróży. Na przykład możliwość zapłaty w systemie ratalnym, wydłużony termin płatności, a nawet opcję częściowego kredytowania wyjazdu.

Co ważne w podróżach, w których udział bierze wiele osób, istnieje także możliwość bezpłatnej zmiany pasażera przed wystawieniem biletu.

Na każdym etapie naszej współpracy cała podróż odbywa się pod opieką dedykowanego opiekuna Flugo.

Odwiedź stronę Loty dla grup i dowiedz się więcej na temat możliwości korzystnego podróżowania w grupie.