Wyprawy kamperowe oraz grupowe

Zejdź z utartego szlaku i zobacz świat, tak jak chcesz. Podczas naszych wyprawy Flugo sprawi, że przeżyjesz fantastyczną przygodę życia w najdalszym zakątku świata. Jeśli wyprawa grupowa jie jest w Twoim stylu, skorzystaj z naszej oferty wypraw kaperowych po Polsce i Europie. Poczuj swobodę podróży jak nigdy dotąd. Jest tylko jedna zasada: Only sky is the limit.

Dlatego zrób go teraz. Odwiedź stronę Wyprawy Flugo.

VIP Travels

Podróże VIP pozwalają odkrywać bogactwo świata w wyróżniający i komfortowy sposób. To oferta dla tych, którzy cenią sobie luksusowe podróże na najwyższym poziomie.

Podróże FIT (Free Independent Traveler) są dla tych, którzy po prostu szukają wyjazdu skrojonego na miarę. Bez przepychu, ale za to solidnie zorganizowanego wyjazdu indywidualnego. Z jednej strony z poczuciem niezależności, a z drugiej pełnego bezpieczeństwa i stałej opieki miejscowych współpracowników Flugo.

Do tej pory w ramach podróży VIP/FIT dla naszych klientów organizowaliśmy między innymi luksusowe rejsy, rezerwowaliśmy bilety na walki sumo w Japonii i wynajmowaliśmy zaprzęgi psów Husky na Grenlandii. Na życzenie jednego z celebrytów organizowaliśmy również wyprawę Wielkanocną VIP do Izraela. A dla pewnego małżeństwa dwuosobową podróż po Turkmenistanie. Po powrocie napisali: „Jeśli chcecie doświadczyć niesamowitych wrażeń podróżniczych, dzwońcie do Flugo”.

Przeloty grupowe

Mało kto o tym wie, ale z korzyści jakie dają przeloty w grupie mogą korzystać nie tylko firmy i instytucje. To przywileje dostępne również dla klientów indywidualnych. Wystarczy, że podróżujemy w co najmniej 10 osób. Na przykład z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki przelotom grupowym macie gwarancję podróży jednym samolotem i dotarcia na miejsce razem.

Ponadto, jako grupie Wam również przysługują korzystne warunki finansowania podróży, takie jak możliwość zapłaty za przelot w systemie ratalnym, czy możliwość częściowego kredytowania. A w sytuacji, kiedy trzeba będzie zmienić nazwisko pasażera, do czasu wystawienia biletu zrobicie to bezpłatnie.

Przez całą podróż Wasza grupa będzie również pod opieką dedykowanego opiekuna Flugo.

Odwiedź stronę Loty dla grup i dowiedz się więcej na temat możliwości korzystnego podróżowania w indywidualnej grupie.