Realizacje w Marcu, spokojniejszy portfel

Szanowni Państwo,

   Podróżowanie jest pasją wielu z nas. Przygotowanie się do wyjazdu może czasami nastręczać nie lada kłopotów organizacyjnych. Dlatego tak wielką popularnością cieszą się usługi biur podróży dzięki którym nasz wyjazd nie będzie przypominał walki o przetrwanie a będzie służył do wypoczynku czy możliwości skupienia się na wykonywanych obowiązkach służbowych. W obecnych czasach zaplanowanie wyjazdu wiąże się z wieloma obowiązkami, sprawdzeniem przepisów, formalności itd.

  Można by było powiedzieć masakra. Nie da rady, wszystko zamknięte i nigdzie nie jedziemy. Nic bardziej mylnego. Nawet w dobie pandemii ruch turystyczny czy służbowy istnieje. Co prawda wiążę się z tym większy nakład czasu na należyte przygotowanie się do podróży. Ale od czego ma się wykwalifikowaną kadrę pracowników biur podróży, którzy na co dzień sprawdzają wszelkie przepisy i dbają o to, aby podróż nie była udręką. Marzec jest dla nas światełkiem w tunelu, gdyż nawet w tych trudnych czasach udaje nam się wysłać 4 zorganizowane grupy na Zanzibar i Dominikanę. Kolejnym pozytywnym aspektem są pozytywne wieści za Izraela, który poprzez masowe szczepienia daje nadzieję na to, aby w sezonie letnim bądź na jesień ruszyły ponownie wyjazdy do Ziemi Świętej. Jednym z moich ulubionych miejsc do odwiedzenia jest Madera. Wyspa, która jest „czynna” cały rok. Wieczna wiosna, zapierające dech w piersiach widoki czy bajeczna roślinność są nadal w naszym zasięgu. Nie dość, że cała infrastruktura turystyczna działa, oczywiście przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

   Codzienne sprawdzanie dla państwa formalności, przepisów i ułatwień podróży jest pracochłonne, ale przynosi efekty w postaci zadowolonych klientów. Jednym z udogodnień jest możliwość zaoferowania polisy od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, wyjazdu pakietowego, konferencji, przerwania imprezy turystycznej, anulacji biletu, czy anulacji rezerwacji noclegów rozszerza zakres ochrony o sytuacje związane z Covid 19, takie jak zachorowanie, czy konieczność odbycia kwarantanny czy izolacji przed planowanym wyjazdem, które uniemożliwią realizację zaplanowanego świadczenia. Jest to niewątpliwy czynnik, który uspokoi w pewnym stopniu nasze obawy związane z ew. stratą finansową i zminimalizuje to ryzyko.

Nie traćcie nadziei i podróżujcie, z głową 😊