Urlop za granicą? Dowiedz się jak i gdzie.

  Wszyscy jesteśmy spragnieni wyjazdów grupowych czy wakacji za granicą. Powiadają , że co kraj to obyczaj, a może raczej obostrzenia. W związku z tym, że informacji na temat ograniczeń w turystyce jest tak wiele, postanowiliśmy zebrać dla Państwa najważniejsze informacje o krajach do których możliwa jest podróż. Bez kwarantanny po przylocie, testów i innych utrudnień. Stan na dzień 04.02.2021

Meksyk

 • Dostępne loty czarterowe.
 • Dostępne połączenia przesiadkowe linią lotniczą Air France na trasie Warszawa-Paryż-Cancun, brak obowiązku przedstawienia negatywnego testu PCR podczas wejścia na pokład samolotu, oraz po przylocie.
 • Dostępne połączenia przesiadkowe linią lotniczą Lufthansa przez Frankfurt. Brak obowiązku przedstawienia negatywnego testu PCR podczas wejścia na pokład samolotu, oraz po przylocie.

Dominikana

 • Dostępne loty czarterowe.
 • Dostępne połączenia przesiadkowe linią lotniczą Lufthansa na trasie Berlin-Frankfurt-Punta Cana, brak obowiązku przedstawienia negatywnego testu PCR podczas wejścia na pokład samolotu, oraz po przylocie. Na pokładzie linia lotniczej Lufthansa mamy obowiązek noszenia maseczek z filtrem co najmniej FFP2.
 • Dostępne połączenia przesiadkowe linią lotniczą Air France na trasie Berlin-Paryż-Punta Cana, brak obowiązku przedstawienia negatywnego testu PCR podczas wejścia na pokład samolotu, oraz po przylocie.

Zanzibar (Tanzania)

 • Dostępne loty czarterowe.
 • Dostępne loty z przesiadką linią lotniczą Qatar Airways na trasie Warszawa-Doha-Zanzibar. Podczas całej podróży wymagane jest noszenie maseczki – zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu. Z obowiązku noszenia maseczki zwolnione są dzieci do lat 5-ciu.

Kostaryka

 • Dostępne połączenia przesiadkowe linią lotniczą Air France na trasie Warszawa-Paryż-San Jose, brak obowiązku przedstawienia negatywnego testu PCR podczas wejścia na pokład samolotu, oraz po przylocie. Podczas całej podróży wymagane jest noszenie maseczki – zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu. Z obowiązku noszenia maseczki zwolnione są dzieci do lat 5-ciu.

Albania

 • Dostępne bezpośrednie przeloty na trasie Warszawa-Tirana-Warszawa dostępne od 28.05. Nie ma konieczności przedstawienia negatywnego testu na Covid 19 podczas wejścia do samolotu, oraz po przylocie. Podczas całej podróży wymagane jest noszenie maseczki – zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu. Z obowiązku noszenia maseczki zwolnione są dzieci do lat 5-ciu.

Macedonia

 • Dostępne bezpośrednie przeloty linią lotniczą LOT na trasie Warszawa-Skopie-Warszawa. Podczas podróży do Macedonii nie trzeba okazywać negatywnego testu na Covid19 podczas wejścia do samolotu, oraz po przylocie. Podczas całej podróży wymagane jest noszenie maseczki – zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu. Z obowiązku noszenia maseczki zwolnione są dzieci do lat 5-ciu.

Czarnogóra

 • Dostępne bezpośrednie przeloty linią lotniczą LOT na trasie Warszawa-Podgorica-Warszawa. Podczas podróży do Podgoricy nie trzeba okazywać negatywnego testu na Covid19 podczas wejścia do samolotu, oraz po przylocie. Podczas całej podróży wymagane jest noszenie maseczki – zarówno na lotnisku, jak i na pokładzie samolotu. Z obowiązku noszenia maseczki zwolnione są dzieci do lat 5-ciu.